info@softwarovyservis.cz+420 222 360 240

Vývoj software


Vyvíjejte za seriozní cenu!

Výše uvedená cena v ceníku skutečně platí a nebudou k ní již připočítávány žádné další položky. Je ale nutno podotknout, že náš pracovní den má 5 hodin. Stále je ale naše hodinová sazba jedná z nejnižších.

Využijte sdílení kódu

My Vám ale můžeme nabídnout ještě další velké snížení ceny za den. Zde se můžeme reálně dostat s cenou na hranici 30% denní sazby. To v případě, že budete ochotni část kódu sdílet s ostatními. Více o sdílení kódu aplikací a knihoven najdete na stránce sdílení.

Vyvíjejte v nejvyšší kvalitě

CEO Softwarového servisu pracoval na různých projektech, od jednoduchých webů přes telefonní ústředny po spolehlivé firmware do medicínských přístrojů. Své zkušenosti z 23 úspěšně dokončených projektů může nyní nabídnout i Vám.

V jakých technologiích Vám můžeme pomoci?

Naším nejoblíbenějším jazykem pro vývoj je jazyk C++. Jsme schopni napsat Vám v něm téměř cokoliv, od webových aplikací, přes streamování zvuku a videa až po spolehlivý firmware do strojů. Při práci v jiných programovacích jazycích Vám nemůžeme nabídnout sdílení kódu.

S jakými platformami Vám můžeme pomoci?

Máme zkušenosti s operačnímí systémy Windows, Linux, OSX, PharLap, Linux embedded, Windows embedded, iOS. Pracovali jsme na platformách Intel x86, AMD64, ARM, Intel 8051 a Z80.

Kdy Vám můžeme pomoci?

Softwarový servis si nechává vždy nějaké volné kapacity. Díky tomu můžeme začít s Vaším projektem ještě dnes!

V jakých oblastech Vám můžeme pomoci?

Jsme zkušení v níže uvedených oblastech, kde Vám můžeme nabídnou slušnou dávku zkušeností.

  • Diskusní fóra postavená na frameworku phpBB
  • iOS mobilní aplikace
  • Zpracování signálu audia a videa
  • Embedded uživatelská rozhraní
  • Realizace různých komunikačních protokolů
  • Ovladače hardware
  • další oblasti na dotaz

Chtějte vyváženou smlouvu o dílo

Chtějte smlouvu, která Vám zaručí, že Váš projekt bude vyhotoven včas a dobré kvalitě. Chtějte ale také smlouvu, která na Vás nebude zbytečně přísná, pokud nesplníte nějaký z jejích bodů.

Sepište Vaše požadavky ještě dnes

Váš projekt bude přesně takový, jak si ho naspecifikujete. Čím přesněji a důkladněji ho napíšete, tím méně problémů bude při jeho realizaci. Začít můžete ještě dnes!


Servis opravy aplikací a systémů,
Servis a opravy iOS aplikací,
Servis a opravy webů,
Ceník vývojářských prací